پرسپولیس

بازیکنان فوتبال

مصاحبه از حمیدرضا علی عسگری
  

 

 تا به حال علیعسگری را انقدر ناراحت و عصبی ندیده بودیم. او از تساوی پرسپولیس و اتفاقاتی که در بازی با شهرداری افتاد شدیدا عصبانی است. مدافع تیم فوتبال پرسپولیس از عملکرد تیم داوری هم بسیار شاکی بود.

* بازهم که مساوی شد!


_ بله متاسفانه این بازی هم مثل مسابقه با پاس با نتیجه تساوی تمام شد و ما با یک بدشانسی محض در ثانیه های پایانی گل تساوی را دریافت کردیم.

* به نظر می رسد گل خوردن پرسپولیس در دقایق پایانی به یک عادت تبدیل شده است.
_ تنها دلیلش بدشانسی است! نتیجه این بازی باید به نفع ما تمام می شد اما داور با گرفتن 7 دقیقه وقت اضافی که بسیار مشکوک هم به نظر می رسید 3 امتیاز این مسابقه را از ما گرفت.

* چرا مشکوک؟
_ چون قبل از مصدومیت رحمان احمدی داور 7 دقیقه وقت اضافی اعلام کرد که بسیار مشکوک بود. 6 تعویض در این مسابقه انجام شد و اگر بخواهید یکی دو دقیقه هم برای زمین خوردن بازیکنان در نظر بگیرید این بازی نهایتا 5 دقیقه هم وقت تلف شده نداشت. اما بعد از اعلام وقت تلف شده رحمان مصدوم شد و داور باید دو دقیقه به آن 7 دقیقه اضافه می کرد اما این اتفاق رخ نداد، انگار داور می خواست فقط گل تساوی شهرداری را ببیند.

* یعنی با این دو دقیقه پرسپولیس دوباره به گل می رسید؟
_ فوتبال است و هزار اتفاق. شاید ما هم در آن دو دقیقه سرنوشت بازی را عوض می کردیم. در کل داوری بسیار مشکوک بود، من فقط همین را می توانم بگویم و توضیح دیگری ندارم.

* فکر نمی کنی در خط دفاعی تغییر و تحولات زیادی برگزار می شود؟
_ این نظر کادرفنی است و من نمی توانم نظر بدهم اما آنها یک موقعیت گل هم نداشتند و مدافعین پرسپولیس اصلا اجازه خودنمایی به بازیکنان شهرداری ندادند. بازیکنان شهرداری فقط یک حمله نصف و نیمه کردند که از بدشانسی تبدیل به گل شد.

* فکر نمی کنی یک حمله نصف و نیمه و یک گل چندان برای تیمی چون پرسپولیس جالب نیست؟
_ یعنی باید اجازه می دادیم 20 بار حمله کنند؟! متاسفانه در دقیقه آخر احساسی عمل کردیم و همین مسئله به ضرر ما شد.

* غیبت رضایی و نوروزی چقدر در رقم خوردن این نتیجه تاثیر داشت؟
_ اتفاقا در این بازی جای خالی رضایی و نوروزی چندان احساس نشد. محمد پروین عالی کار کرد و سعید حلافی هم عملکرد چندان بدی نداشت! بعد از مدت ها محمد پروین در ترکیب ثابت پرسپولیس بازی کرد که بسیار خوب و مفید بود اما به هر حال اگر بازیکنان مصدوم به این بازی می رسیدند شاید برای ما بهتر بود.

* حاشیه های بسیاری هم در بازی وجود داشت.
_ این مشکل چند سالی است که در تبریز وجود دارد. مسئولان فوتبال تبریز را به حال خود رها کرده اند. اگر تماشاگران ما در استادیوم آزادی چنین رفتارهایی انجام می دادند قبل از سوت پایان مسابقه فدراسیون یک حکم انضباطی سنگین برای ما اعلام می شد. سنگ اندازی و فحاشی در ورزشگاه تبریز برای همه تیم ها عادی شده است. فقط می توانم برای آنچه در این شهر دیدم تاسف بخورم، فقط همین!

* مثل اینکه خیلی ناراحتی؟
_ آخر شما نمی دانید چه فضایی در ورزشگاه حاکم بود. کریم باقری یکی از اسطوره های فوتبال ماست. کل ایران به او احترام می گذارند اما در شهر خودش فقط فحش و ناسزا شنید. علی دایی و کریم باقری حتی یک لحظه از فحاشی ها در امان نماندند. کمیته انضباطی هم مطابق معمول هیچ واکنشی نشان نمی دهد.


نوشته شده توسط سوداوسارینا در Tue 21 Sep 2010

مصاحبه از علیرضاحقیقی
حقيقي: ميداودي براي كري خواندن عجله كرده است. PDF چاپ نامه الکترونیک

عليرضا حقيقي در خصوص اظهارات ميلاد ميداودي كه گفته بود " حسم مي‌گويد به پرسپوليس گل مي‌زنم "، مصدوميت و حضور رحمان احمدي در تركيب ثابت سرخپوشان صحبت‌هاي زير را انجام داد.

*ظاهرا مصدوم هستي؟
از ناحيه كشاله داخلي پاي راست آسيب ديده‌ام و به همين خاطر در بازي گذشته در ليست پرسپوليس نبودم.

*يعني مصدوميت مانع حضورت در تركيب اصلي شد؟
دليل عدم حضورم به كادر فني و تصميمات آنها برمي‌گردد. در خصوص مصدوميتم با آقاي دايي صحبت كردم و حتي به ايشان گفتم اگر نيازي هست با آمپول بازي مي‌كنم اما آقاي دايي گفت با تزريق آمپول درد را احساس نمي‌كني ولي مصدوميتت تشديد مي‌شود.

*پس چطور با اين مصدوميت در اردوي تيم ملي حضور داري؟
به تشخيص آقاي قطبي در اردو ماندم و در اردو فيزيوتراپي مي‌كنم تا شرايط بازي را به دست آورم.

*از نظر تو رحمان احمدي چه عملكردي مقابل شهرداري داشت؟
او خوب دروازه‌باني كرد هر چند در جايگاهي نيستم كه در خصوص ايشان صحبت كنم اما از ديد يك بيننده رحمان عملكرد خوبي داشت.

*به نظر مي‌رسد بين دروازه‌بان‌هاي پرسپوليس حس رقابت به وجود آمده و حاشيه‌اي وجود ندارد؟
بله قبول دارم كه تيم ما بي‌حاشيه است و در حال حاضر مشكلي با هم نداريم. حدود 10 سال است كه در پرسپوليس بازي مي‌كنم و هيچ مشكلي با كسي نداشتم. اگر هم مشكلي وجود داشته از سوي ديگران بوده است.

*نتايج پرسپوليس را چطور مي‌بيني. تساوي دقايق پاياني اين تيم باعث برخي انتقادات شده است؟
تيمي كه مي‌خواهد قهرمان شود بايد در همه بازي‌ها برنده از زمين بيرون بيايد. در بازي مقابل شهرداري 3 ، 4 موقعيت صددرصد داشتيم ولي اين تساوي‌ها هم جزيي از فوتبال است. فكر مي‌كنم بايد بيشتر دقت كنيم و در دقايق پاياني تيم را رو به جلو هدايت كنيم. اگر غير از دقيقه 97 گل مي‌خورديم مي‌توانستيم خيلي زود جبران كنيم.

*اينكه مصدوم هستي و به تيم ملي دعوت شدي باعث انتقادات برخي كارشناسان شده است...
به انتقادات احترام مي‌گذارم ولي فكر مي‌كنم برخي خيلي مو را از ماست بيرون مي‌كشند. هميشه تابع نظر كادر فني بوده‌ام و حالا هم سعي مي‌كنم در اردوي تيم ملي تمام تلاشم را انجام دهم.

*با توجه به اينكه در چند بازي حضور نداشتي فكر مي‌كني در دربي تو بازي كني يا رحمان احمدي، آيا سيستم گلرهاي پرسپوليس چرخشي است؟
سيستم چرخشي در پرسپوليس وجود ندارد. رحمان احمدي دروازه‌بان بزرگي است و در بازي با استقلال نيز آقاي دايي هر كسي را انتخاب كند تلاش خواهد كرد كه بهترين بازي را انجام دهد.

 23 مهر با استقلال بازي داريد. اين مسابقه حساس را چطور مي‌بيني؟
اين بازي حساسيت‌هاي خاص خود را دارد. استقلال و پرسپوليس رقيب چندين و چند ساله هستند ولي ما مي‌رويم كه از پيروزي آخرمان مقابل استقلال دفاع كنيم هر چند آنها هم مي‌آيند كه نبازند.

*ميلاد ميداودي ادعا كرده حسش مي‌گويد در دربي به پرسپوليس گل مي‌زند...
ميداودي سال اولش است كه در دربي حضور دارد و فكر مي‌كنم براي كري خواندن كمي عجله كرده است. با او دوست صميمي هستم و از اردوهاي تيم اميد و با همين تيم ملي بزرگسالان ارتباط دارم. براي او كه خيلي پسر خوبي است آرزوي موفقيت مي‌كنم. اگر ميلاد توانست در دربي بزند نوش جانش ولي بعيد مي‌دانم با اين خط دفاع هافبك، فوروارد و دروازه پرسپوليس گل زدن براي او راحت باشد


نوشته شده توسط سوداوسارینا در Tue 21 Sep 2010

گزارش تصویری از حضور پرسپولیسی ها درتمرین تیم ملی
تيم ملى فوتبال ايران عصر امروز زير نظر افشين قطبى ، سرمربى تيم ملى در آكادمى فوتبال به تمرين پرداخت که دو بازیکن تیم پرسپولیس در ان حضور داشتند.

          


نوشته شده توسط سوداوسارینا در Tue 21 Sep 2010

ادامه اخبار جدید
یحیوی:حضورحقیقی در تیم ملی مشخص نیست.

مربی دروازه بانان پرسپولیس گفت:باتوجه به مصدومیت حقیقی حضور این بازیکن درتیم ملی مشخص نیست .محمدعلی یحیوی افزود:باتوجه به مصدومیت حقیقی مقرر شد این بازیکن امروز پس ازحضور دراردوی تیم ملی وگفت وگو باپزشک تیم درمورد وضعیتش برای ادامه حضوردراین اردو تصمیم گیری شود.حضور حقیقی درتیم ملی میتواند باعث بالا رفتن تجربه اوشودامانبود این بازیکن درتمرینات پرسپولیس به ضررماست.مربی دروازه بانان پرسپولیس گفت:رحمان احمدی نیز در دیدار باشهرداری  بامصدومیت روبه روشد که خوشبختانه میتواند به زودی درتمرینات تیم شرکت کند.درتیم ما هردروازه بانی که اماده ترباشددردرون دروازه قرار خواهد گرفت وبه هیچ عنوان ازسیستم چرخشی استفاده نمیکنیم. یحیوی تاکیدکردکه ازعملکرد احمدی دردیدار مقابل شهرداری راضی است واین بازیکن توانسته است جواب اعتماد اورا بدهد.                                                                                                                                     

                    


نوشته شده توسط سوداوسارینا در Tue 21 Sep 2010

اخبارجدیدازباشگاه پرسپولیس
كريم باقری در بازی پرسپوليس و شهرداری تبريز روز تلخی را پشت سر گذاشت...
 
 
او كه به شهر خودش بازگشته بود هیچ وقت تصور نمی‌كرد از تماشاگران تبریزی توهین و ناسزا بشنود ولی این اتفاق تلخ افتاد و حتی می‌گویند بعد از پایان این مسابقه اشك در چشمان آقا كریم حلقه زده بود.
مادر كریم باقری هم از اتفاقات كه در این بازی افتاد بسیار ناراحت است. او در مورد توهین‌هایی كه به پسرش شده می‌گوید:«خیلی ناراحتم و از آن روز به بعد حتی ذره‌ای هم از ناراحتی‌ام كم نشده است. من یك مادرم و همه می‌توانند درك كنند كه وقتی به پسرم توهین شده است من چقدر ناراحتم. هیچ وقت فكر نمی‌كردم ناسزا بشنویم. آنها حرمت پسر من را كه برای كشورش افتخارات زیادی به دست آورده شكستند.»
مادر باقری لحن حرف‌هایش بسیار غمگین است ادامه می‌دهد:«بعد از این بازی آرزو كردم كه ای كاش كریم فوتبالیست نمی‌شد تا این توهین‌ها و ناسزاها را نشنود. من فقط از مسئولان می‌خواهم با آنهایی كه این چنین به پسرم توهین كرده‌اند برخورد كنند.»

نوشته شده توسط سوداوسارینا در Tue 21 Sep 2010

یه اپ غم انگیز
سلاااااااااااااااام امیدوارم حالتون خوب باشه. مطمئنا بازی شهرداری وپرسپولیس رو دیدین ومثه من کلی اعصابتون بهم ریخت چون برد رودقیقه ۹۷ بامساوی عوض کردن واقعا سخته. به نظرمن نمیتونیم وقت اضافه زیادرو بهونه کنیم یعنی یه تیم مثه پرسپولیس نمیتونه یه گلو ۴-۵دقیقه نگه داره .شاید اگه رضایی ونوروزی بودن این اتفاق نمی افتاد به نظرمن پروین وعلی عسگری انگار اصلا وجود نداشتن..............  پرسپولیس وقتی یه گل میزنه عقب میکشه وبایه گل قانع میشه امیدوارم توبازیهای اینده این اتفاقا نیفته . (ایشالله) (عکسهای این بازی رو ببینید به همراه حواشی )                     

هواداران حاضر در ورزشگاه یادگار امام تبریز علی دایی و کریم باقری را هو کردند.

به گزارش خبرگزاری فارس، هنگامی که کریم باقری همراه سایر بازیکنان پرسپولیس برای گرم کردن وارد زمین شد از سوی سکونشینان حاضر در ورزشگاه که عمده آنها هواداران شهرداری تبریز بودند، هو شد. در این بین علی دایی نیز بی نصیب نماند و هو شد. علی دایی هرگاه کنار زمین می آمد هواداران علیه او شعار می دادند.

* حبیب کاشانی سرپرست باشگاه پرسپولیس که قصد داشت به سمت جایگاه خبرنگاران برود تا بازی را تماشا کند مورد بی مهری هواداران قرار گرفت. آنها با سر دادن شعارهایی به وی توهین کردند اما کاشانی واکنشی به این توهین ها نشان نداد. حتی یکی از تماشاگران شی را به سمت کاشانی پرتاب کرد که به سینه او برخورد کرد اما سرپرست پرسپولیس عکس العملی نشان نداد و در جایگاه خبرنگاران قرار گرفت.
زمانی که یکی از هواداران به سمت کاشانی شی را پرتاب کرد، سایر هواداران از این رفتار استقبال نکردند و خواستار توقف پرتاب اشیا شدند. 

           

 

 

                       

              

              

             

                     

             


نوشته شده توسط سوداوسارینا در Mon 20 Sep 2010

عکس جدیدازمیثاق معمارزاده
متاسفانه ازمیثاق نتونستم عکس گیربیارم دوتاشم غنیمت بود..بازم ببخشید...

میثاق در بازی بانفت....

دقایق حساس...

دردقیقه ۵۰ نبی ساکی در شرایط ویژه ای در مقابل دروازه فولاد با میثاق معمارزاده در شرایطی تک به تک قرار گرفت که دفع با پا وواکنش به موقع معمارزاده مانع فروپاشی دروازه فولادبرای بارسوم شد.

تا اپ بعدی فعلا بای...راستی نظریادتون نره...

 


نوشته شده توسط سوداوسارینا در Sun 12 Sep 2010

حواشی بازی پرسپولیس-پاس به همراه چندتصویر
سلام...اپ جدید....مطمئنا بازی پرسپولیس-پاسو دیدید ومثه من کلی غصه خوردید....دقیقه ۹۰ بردوبا مساوی عوض کردن واعصابمونوکلی داغون کردن...امیدواریم که دیگه ازاین اتفاقا نیوفته وسعی کنن توازادی ۳ امتیازوبگیرن...به امیدموفقیت تیم عزیزمون در بازی ها ی اینده....البته چنددقیقه ی اخر دفاع اصلا خوب نبود...به امید دوباره دیدن علیرضاحقیقی دردروازه ی پرسپولیس ودرخشش...

دلداری دایی به بازیکنان!

علی رغم اینکه علی دایی خود از نتیجه بازی و از دست دادن دو امتیاز در دقیقه 90 ناراحت و ناراضی بود، با این وجود در رختکن پرسپولیس، به تعدادی از بازیکنان که از ناراحتی، مدت زیادی در جای خود نشسته بودند و از جا بر نمی‌خواستند دلداری داد و از آنها خواست آماده ترک رختکن شوند.

 

اتوبوس ِ سکوت

کسب نتیجه تساوی در ورزشگاه آزادی برای پرسپولیسی‌ها باور کردنی نبود. این حس و حال تا لحظه‌ای که سرخپوشان از هم جدا شدند در بین آنها وجود داشت. فضای اتوبوس سرخپوشان هم، فضایی کاملا متفاوت از همیشه بود. در طول مسیر ورزشگاه آزادی تا هتل اسپیناس، سکوتی سنگین در اتوبوس حاکم بود و جز پرس و جو از ساعت تمرین روز یکشنبه، گفت و گویی در بین بازیکنان صورت نگرفت. به محض رسیدن به هتل نیز هر یک از بازیکنان و کادر فنی سوار بر خودروهای خود شده و محل هتل را ترک کردند.

 

 

درخواست هواداران از کاشانی

پس از پایان بازی، حبیب کاشانی در حلقه هواداران پرسپولیس قرار گرفت. آنها از سرپرست باشگاه پرسپولیس می‌خواستند برای جذب یک مهاجم خوب اقدام کند. هواداران پرسپولیس معتقد بودند پرسپولیس برای حضور در بازی‌های آسیایی به یک مهاجم دیگر نیاز دارد. در عین حال هر یک از آنها برای ترکیب پرسپولیس پیشنهاداتی متفاوت داشتند که از کاشانی می‌خواستند آنها را به علی دایی منتقل کند!

 وحالا چندعکس ازحواشی این بازی

 


نوشته شده توسط سوداوسارینا در Sun 12 Sep 2010

مصاحبه ازسپهرحیدری در17 شهریور
 شما قصد نداريد در اين فصل با بيش از تفاضل يك گل به پيروزى برسيد؟

- چطور؟

 • چه در ليگ برتر بازى كنيد و چه با يك تيم دسته اولى چنين شرايطى داريد؟

- سعى مى كنيم اين گير را جلوى پاس برطرف كنيم. البته نساجى كه تيم ضعيفى نبود، ضمن آنكه ما ۵ بازيكن اصلى خودمان را نداشتيم.

  عدم حضور ملى پوشان در اين مدت به هماهنگى شما مقابل پاس لطمه نمى زند؟

- بالاخره همه تيمهايى كه ملى پوش دارند با چنين مشكلى روبرو هستند. بچه هاى ما حرفه اى هستند و فكر مى كنم اين هماهنگى را با گذشت دقايقى از بازى به وجود مى آوريم.

 

• پس پرسپوليسى ها بايد دعا كنند كه ملى پوشان بيشترى دعوت نشوند؟

- من اميدوارم خلاف اين بشود و بتوانيم دوباره به جايى برسيم كه پرسپوليس مثل سال ۹۸ ،

۱۰ ، ۱۱ ملى پوش را داشته باشد كه اكثر آنها در تركيب اصلى بازى كنند.

  در صحبتهايى كه مسئولان  باشگاه با تيم مى كنند، به نظر اعتقاد چندانى به سهميه بيشتر وجود ندارد، مثلاً در مورد خود تو صحبت نمى شود؟ 

- هر كس نظر خودش را دارد. محدوديتها هم مطرح است. به هرحال من كار خودم را مى كنم.

 • ناراحت نيستى؟

- جاى گلايه گذارى نيست اگر شايستگى لازم را داشته باشم كه فكر مى كنم دارم حقم را در زمين فوتبال مى گيرم.

 چند بار گفتى به قطبى اميدوارى، حتماً خاطرت هست وقتى سرمربى پرسپوليس بود با ،۲ ۳ بازى نيمكت نشين كردنت در مقطعى كه به تيم ملى دعوت شدى، شرايط خط خوردنت را فراهم كرد؟

- مربى مى تواند اين كار را بكند. بايد به نظر او احترام گذاشت. او براساس شرايط تيم خودش تعطيلى داشت. من در زندگى ياد گرفتم تلاش كنم و بخش مهمى از موقعيتها را مديون مثبت انديشى هستم. شايد قابل تحمل به نظر نرسد اما در دنياى اطراف ما مسائل منفى زياد است كه اگر به آنها فكر كنيد، نمى توانيد زندگى كنيد.

 • به پرسپوليس برگرديم. تا اينجا خوب نتيجه گرفته ايد اما بسيارى اعتقاد دارند از هفته يازدهم كه بازى با مدعيان شروع مى شود به مشكل مى خوريد.

- اينرا قبول ندارم، اگر دقت كرده باشيد در سالهاى گذشته ما هر وقت فكر كرده ايم يك بازى را مى بريم به مشكل خورده ايم. اكثر شكستهاى بدى كه داشتيم برابر تيمهاى ضعيف تر بود. بخشى از كار به انگيزه بر مى گردد، بخش ديگرش نا آشنا بودن بازيكنان و شيوه بازى حريف است جلوى تيمهاى قويتر با اين مشكل روبرو نيستيم. تمركز خوبى هم داريم و فكر مى كنم نتايج بهترى هم مى گيريم.

 • شايد اين طور باشد اما رويارويى پشت سر هم با آنها، انرژى زيادى لازم دارد.

- اين توان را داريم. ما ۳ ، ۴ فينال پشت سر هم خواهيم داشت. اصلاً چه بهتر كه اين گونه باشد. اين مساله حسابى ما را متمركز مى كند و جلوى هر يك كه به پيروزى برسيم فاصله خوبى پيدا مى كنيم. ضمن آنكه فكر نكنيد بازى با پاس يا شهردارى آسانتر از آن بازيها خواهد بود. چه بسا كه ما براى بازى با حريفان سخت تر لحظه شمارى مى كنيم چون اين بازيها به ما انرژى مى دهد و براى آن لحظه شمارى مى كنيم، تا معلوم شود كت تن چه كسى است.


نوشته شده توسط سوداوسارینا در Wed 8 Sep 2010

تمرین پرسپولیس درروز سه شنبه 16 شهریور

گزارش باچندتصویر

تمرینات عصر امروز (سه شنبه) سرخپوشان در حالی انجام شد که حسین بادامکی، هافبک این تیم نیز در تمرینات حضور داشت و علی عسکر، بازیکن تیم ملی امید نیز به جمع سرخپوشان پیوسته بود. اینها همه در حالی بود که خبر پیوستن احتمالی مهدی تارتار به تیم راه آهن در میان بازیکنان پیچیده و موضوع بحث آنها بود.

- ساعت 17:05 تمرینات بدون حضور علی دایی و مهدی تارتار، با گرم کردن زیر نظر مولایی آغاز شد.

- علی دایی پس از 20 دقیقه از شروع تمرینات به سرخپوشان پیوست.

- دکتر زرینه ساعت 5:10 به محل تمرینات آمد.

- اشپیتیم و مهدی شیری زودتر از دیگر بازیکنان به زمین چمن شرکت واحد پا گذاشتند و مدتی با هم صحبت می‌کردند.

- کادر فنی با لباس قرمز رنگ در تمرینات حضور داشتند و تنها این علی دایی بود که با لباسی طوسی رنگ در تمرینات حضور داشت.

- برای آغاز تمرینات، حسین عبدی رهبری تمرینات را بر عهده داشت.

- مولایی، مربی بدنساز تیم تمریناتی ویژه را با ابراهیم شکوری داشت.

- در ابتدای تمرینات، بازیکنان دو به دو تقسیم شدند و با یکدیگر کار با توپ را انجام می‌دادند.

- سرخپوشان سپس به سه گروه زرد و نارنجی و سفید تقسیم شدند و به تمرین برای حفظ توپ پرداختند.

- دایی در این بخش از تمرینات، با سوت زدن های پیاپی، تمرین را متوقف و نکاتی را به بازیکنان گوشزد می‌کرد.

- عبدی پا به پای بازیکنان در متن تمرینات حضور داشت و با آنها تمرین می‌کرد.

- تکل مازیار زارع روی حسین عبدی، مربی پرسپولیس را نقش بر زمین کرد. در این لحظه زارع به سمت عبدی رفت و با عذرخواهی از وی به تمرینات بازگشت.

- در مرحله آخر، بازیکنان به کارهای ترکیبی و سانتر از جناحین پرداختند.

 - تمرینات ساعت 45/18 به پایان رسید.

 واماحاشیه های تمرین

 - مهدی تارتار ابتدای تمرینات با لباس شخصی به مجموعه شرکت واحد آمد و پس از صحبت با علی دایی، محل تمرینات را ترک کرد.

- بازیکنان در حین تمرین حواسشان به نتیجه بازی تیم ملی در سئول هم بود. 

- گفت و گوی سپهر حیدری و تیاگو به زبان انگلیسی توجه اطرافیان آنها را به خود جلب کرده بود.

- محمد پروین و علی عسکر تمام طول تمرین را با یکدیگر بودند.

- دوربین باشگاه خبرنگاران جوان میهمان تمرین امروز بود.

- کریم باقری 40 دقیقه پس از آغاز تمرینات، مجموعه شرکت واحد را ترک کرد.

- سپهر حیدری به خاطر خرید ماشین جدید خود با شیرینی بر سر تمرین حاضر شده بود.(مبارک باشه ایشالله به سلامتی

- پرسنل شرکت واحد قبل از حضور پرسپولیسی‌ها در زمین تمرین می کردند و با حضور سرخپوشان، محل تمرینات را ترک کردند.

- محمد رسایی، مشاور اجرایی باشگاه نیز در محل تمرینات حضور داشت.

- یحیوی و عالی پور، آنالیزور تیم مدتی را با یکدیگر گفت و گو می‌کردند.

- اشپیتم آرفی و مهدی شیری اولین بازیکنانی بودند که به محل تمرین آمدند.

- تعداد 30 نفر از هواداران تماشاگر تمرین پرسپولیس بودند. ......نظریادتون نرها...

 


نوشته شده توسط سوداوسارینا در Tue 7 Sep 2010

بردپرسپولیس دربرابر نساجی
تيم فوتبال پرسپوليس تهران بعدازظهر امروز در ديداري تداركاتي 2 بر يك نساجي مازندران را

اين تيم از ساعت 17 امروز در ديداري تداركاتي در زمين شركت واحد، به مصاف نساجي مازندران رفت و موفق شد با دو گل محمد پروين در دقيقه 26 و سعيد حلافي در دقيقه 33، در مقابل تك گل سيدمحمد حسيني در دقيقه 15، حريف مازندراني را شكست دهد.

* با گذشت زمان، هواداران پرسپوليس در زمين شركت واحد بيشتر شدند و به حدود 200 نفر رسيدند.

* دايي در نيمه دوم اعتراض شديدي به داوري داشت. او اعتقاد داشت كه دو پنالتي براي آنها نگرفته است.

* محمد پروين  يكي از آماده‌ترين روزهاي خود را سپري كرد كه مورد تشويق دايي قرار گرفت.

*‌ كريم باقري در بازي امروز در نقش مهاجم به ميدان رفت.

* اميرحسين فشنگچي از ناحيه كمر دچار مصدوميت شد كه باعث شد زمين را ترك كند.

* در انتهاي بازي حبيب كاشاني در محل زمين شركت واحد حضور پيدا كرد و با بازيكنان پرسپوليس و نساجي مازندران به گرمي برخورد نمودشكست داد.


نوشته شده توسط سوداوسارینا در Mon 6 Sep 2010

میثاق امروز در کمیته انضباطی
ميثاق معمارزاده كه از هفته‌ها پيش براي دريافت مطالباتش از باشگاه پرسپوليس به كميته انضباطي فدراسيون فوتبال شكايت كرده بود، امروز براي حضور در جلسه رسيدگي به اين پرونده عازم تهران مي‌شود

 معمارزاده كه بعد از رفتن از پرسپوليس و پيوستن به فولاد خوزستان پيگير دريافت مطالباتش از باشگاه سابق خود بود، براي دريافت طلبش به كميته انضباطي شكايت كرد.

 

هر چند كه حتي قبل از اينكه بحث طلبي هم در بين باشد معمارزاده هنگام جدايي از باشگاه از علي دايي كدورت به دل داشت اما به نظر مي‌رسد اين شكايت به اين اختلاف دامن بزند.

 

به هر حال ميثاق امروز با بليتي كه باشگاه فولاد خوزستان برايش تهيه كرده به تهران مي‌آيد و بعد از حضور در جلسه، ساعت 11 شب به اهواز برمي‌گردد.


نوشته شده توسط سوداوسارینا در Mon 6 Sep 2010

میثاق دراردوی ترکیه

 


نوشته شده توسط سوداوسارینا در Sat 4 Sep 2010

عکس های جدیدازاردوی مشهد
شما وروزنامه...خوبه ولله...

جدال دواصفهانی(باباپرشتیم........)

نظریادتون نره...


نوشته شده توسط سوداوسارینا در Sat 4 Sep 2010

مصاحبه سپهربعدازاردوی مشهد

حیدری:تمرین ویژه ای برای خط دفاع داشتیم

یک مدافع تیم پرسپولیس اردوی تدارکاتی این تیم در شهر مشهد را بسیار مفید دانست و از آن به عنوان ی از بهترین اردوهای دوران ورزشی خود یاد کرد.


 اردوی مشهد از نظر امکانات و بازدهی چه طور بود؟

این اردو بسیار مفید بود و فکر می کنم یکی از بهترین اردوهایی بود که در داخل ایران برگزار کردیم من خودم تاکنون اردویی که تا این حد مثمرثمر باشد را تجربه نکرده بودم هم به لحاظ فنی و هم به لحاظ معنوی. آرامش خوبی در اردو حکمفرما بود و امکاناتی که در اختیار ما بود نیز بسیار مطلوب بود. در اینجا جا دارد از مردم مشهد هم به خاطر همکاری و لطفی که به ما داشتند تشکر کنم. 

 

یعنی معتقدید که از این تعطیلات سود برده اید؟

بله. این بستگی به خودمان دارد که چنین تعطیلاتی را به شکل سودمندی سپری کنیم یا خیر. با این برنامه ریزی که تیم ما داشت توانستیم حداکثر بهره و استفاده را از این فرصت ببریم و به ترمیم نقاط ضعف و تقویت نقاط قوت خود بپردازیم.

می شود در این مورد بیشتر توضیح دهید؟

به خصوص در مورد بازیسازی از خط دفاع. همچنین روی این نکته کار شد که در یک تیم دفاع کردن تنها وظیفه خط دفاعی نیست و بر شرکت تمام بازیکنان در امور دفاعی تاکید شد. 

پرسپولیس این فصل به خاطر میل تیمی به حمله گاهی در ضد حملات دچار مشکل شده بود.

دقیقا. ما  روی ضد حمله ها گل هایی را دریافت کرده ایم چون در جریان بازی گاهی مازیار زارع هافبک دفاعی ما تنها می ماند. در این اردو روی این موضوع و نحوه پوشش دادن این ضعف هم کار کردیم. به علاوه تیم های در مقابل تیم قدرتمندی مثل پرسپولیس از تاکتیک شوت زدن برای رسیدن به گل استفاده می کنند نحوه مقابله با این حربه نیز در دستور کار تمرینات ما بود.

در حال حاضر پرسپولیس در جدول رده بندی شرایط خوبی دارد این باعث افزایش انگیزه بازیکنان برای تلاش بیشتر خواهد شد و یا برعکس عامل ضد انگیزشی خواهد بود؟

این موضوع صد در صد باعث افزایش انگیزه ما می شود ما پس از ماه ها دوری از صدر جدول قصد نداریم این شادی را از هواداران میلیونی تیم خود بگیریم و قصد داریم در بازی با پاس و بازی های آینده با همین هدف به جنگ رقبای خود برویم. این تیم پرسپولیس می تواند در آسیا هم حرف اول را بزند چون  مدیرعامل، کادر فنی، بازیکنان و حتی تدارکات تیم مجموعه ای یکدست و بی حاشیه را تشکیل داده اند که همین مهم ترین سرمایه برای هر تیم فوتبال است.

تا اینجای بازی ها استقبال هوادان فوتبال از لیگ برتر چشمگیر نبوده است نظر شما در این باره چیست؟

. باور کردنی نیست که فقط ٣٠ هزار نفر برای تماشای بازی پرسپولیس به استادیوم بیایند و امیدوارم اتفاقی بیافتد که مانند گذشته شاهد حضور پر تعداد هواداران در استادیوم ها باشیم.

آقای حیدری در پایان اگر حرف ناگفته ای باقی مانده بفرمایید.

علاوه بر همه کسانی که برای موفقیت تیم پرسپولیس تلاش می کنند نباید از فعالیت خستگی ناپذیر تیم پزشکی و ماساژورهای تیم غافل ماند که باعث می شوند تا بازیکنان همیشه در بهترین شرایط آمادگی قرار بگیرند تا در خدمت تیم پرسپولیس باشند.نوشته شده توسط سوداوسارینا در Sat 4 Sep 2010

گزارش ازتمرین روز پنج شنبه پرسپولیس

تمرینات پرسپولیسی‌ها در نوبت عصر روز پنجشنبه نیز برگزار شد.


به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، تمرین بعد از ظهر سرخپوشان شامل یک بازی تمرینی بود که در ورزشگاه ثامن الائمه مشهد بین بازیکنان این تیم انجام شد.

پس از ورود به ورزشگاه ثامن، علی دایی بازیکنان را به دو گروه تقسیم کرد تا در یک بازی تمرینی، به مرور حرکات تاکتیکی تمرین شده در اردوی مشهد بپردازند.

به این ترتیب پس از گرم کردن اولیه که زیر نظر محمود مولایی، بدنساز تیم انجام شد، بازیکنان به دو گروه با کاورهای زرد و طوسی تقسیم شده و رو در روی هم قرار گرفتند.

دو تیم، شامل این بازیکنان بودند:

تیم زرد: مسعود داستانی، مجتبی شیری، مهدی تارتار، سپهر حیدری، جلال اکبری، امیرحسین فشنگچی، مهدی شیری، تیاگو، مازیار زارع، محمد پروین و حلافی

تیم طوسی: رحمان احمدی، شیث رضایی، ابراهیم شکوری، علیرضا محمد، علیرضا نورمحمدی، سامان آقازمانی، الهایی، مجتبی زارع، کریم باقری، محمد منصوری و اشپیتیم آرفی.

 

این بازی از ساعت 16:30 در ورزشگاه ثامن الائمه مشهد شروع شد و در دو وقت 30 دقیقه‌ای ادامه پیدا کرد.

این بازی در وقت معمول بازی با نتیجه دو بر دو پایان یافت و در ضربات پنالتی تیم طوسی، تیم پیروز میدان شد.

برای تیم طوسی در جریان بازی، اشپیتیم آرفی و محمد منصوری گلزنی کردند. از سه پنالتی این تیم نیز تنها پنالتی آرفی تبدیل به گل شد که این پنالتی مشخص کننده تیم پیروز میدان نیز بود.

برای تیم زرد نیز در جریان بازی، امیر حسین فشنگچی و محمد پروین (از روی نقطه پنالتی) گلزنی کردند.

هر سه پنالتی تیم زرد نیز توسط رحمان احمدی مهار شد.

داوری این دیدار را علی دایی بر عهده داشت و مولایی و عالی پور کمک‌های او در این دیدار بودند.

 

 


نوشته شده توسط سوداوسارینا در Thu 2 Sep 2010

جدید:مصاحبه سپهربعدازبازی بافولاد
سپهر:میثاق روی من خطاکرد....

به عقیده من پرسپولیس به حق واقعی خود در این بازی نرسید. گرمای هوا واقعا آزاردهنده بود و حکم یک رقیب واقعی را برای ما داشت. انگار که مدام سشوار داغ را روی صورتت گرفته باشند. ما با فاصله ۱۰ روز در این آب و هوا بازی می‌کردیم و این مساله واقعا اجازه هیچ عکس‌العملی را به آدم نمی‌داد.
وی در ادامه افزود: تیم ما موقعیتهای زیادی داشت که متاسفانه نتوانست به درستی از آنها استفاده کند. در یک صحنه نیز میثاق روی من خطا کرد که با زانو به زمین افتادم. داور باید پنالتی اعلام می‌کرد. اگر از خود میثاق هم بپرسید می‌گوید که این صحنه پنالتی بود. حالا امیدوارم کارشناسان داوری نظر دقیق‌تری در ارتباط با این مساله بدهند.
سپهر در خصوص صحبتهای جلالی گفت: فولادی‌ها با گفتن اینکه مهاجم نداشتند می‌خواهند کارهای خود را توجیه کنند البته تیم فولاد هم بازی خوبی به نمایش گذاشت اما اینکه نتوانستند هیچ موقعیتی خلع کنند به عملکرد خوب خط دفاع ما بازمی‌گردد وگرنه بیگدلی از مهاجمان خوب فوتبال ایران است که در اکثر بازیها به پرسپولیس و استقلال گل زده است.
بازیکن تیم پرسپولیس با اشاره به نبود فشنگچی و علی عسگری در جناح چپ خاطرنشان کرد: چپ ما کمی ضعیف عمل کرد و آن هم به علت محروم نبودن بازیکنانمان بود البته ما ابراهیم شکوری را داشتیم که عملکرد وی با توجه به مدت زمان زیادی که از بازیها دور بود خوب بود. به هر حال امیدوارم که با شروع مجدد بازیها باقدرت بیشتری بازیهای لیگ را ادامه بدهیم.
سپهراخرش گفت: تیم ما بهترین استفاده را از تعطیلی پیش آماده کرد و قصد دارد تا اردویی را در مشهد برگزار کند که به عقیده من بهترین انتخاب بود چون از نظر فنی و معنوی کمک زیادی به بچه‌ها خواهد کرد از آن طرف نیز تیم ملی برای هماهنگی به چین رفته که امیدوارم در کارش موفق باشد و قهرمانی جام ملتهای آسیا را بدست آورد. (منم امیدوارم  افشین امپراطورموفق بشه)


نوشته شده توسط سوداوسارینا در Tue 31 Aug 2010

خبر جدید

قبل از شروع بازی هم قابل پیش‌بینی بود که دروازه‌بان سابق تیم پرسپولیس که حالا با پیراهن تیم فولاد خوزستان مقابل تیم سابقش قرار گرفته سمت نیمکت قرمزها نرفت. وی می‌گوید دلیلی برای رخصت گرفتن از نیمکت پرسپولیس ندیده است.


میثاق معمارزاده گفت: بعد از آن همه حاشیه و اتفاق که در پرسپولیس برایم رخ داد دلیلی نداشت به سمت نیمکت این تیم بروم.


وی ادامه داد: وقتی با افرادی که روی نیمکت یک تیم می‌نشینند مشکل دارم پس نباید به سمت نیمکت آنها بروم. خوشم نمی‌آید به نیمکت پرسپولیس نزدیک شوم. من با آنها قطع رابطه کرده‌ام و کاری به کارشان ندارم.
معمارزاده درباره تساوی فولاد مقابل پرسپولیس گفت: می‌توانستیم پرسپولیس را در اهواز شکست دهیم. آنها بعد از به ثمر رساندن گل به دفاع مطلق روی آوردند و ما موقعیتهای زیادی داشتیم که توانستیم از آنها استفاده کنیم. اگر خوش‌شانس بودیم ۳ امتیاز را بدست می‌آوردیم.


نوشته شده توسط سوداوسارینا در Mon 30 Aug 2010

عکس فوق العاده توپ ازبازی پرسپولیس بافولاد

این عکسا خیلی نازه..


نوشته شده توسط سوداوسارینا در Mon 30 Aug 2010

حواشی بازی پرسپولیس وفولاد(میثاق)

مجید جلالی، میثاق معمارزاده و چند تن از بازیکنان تیم فولاد به دلیل تعطیلی 2 روزه تمرینات این تیم اهوازی به همراه کاروان پرسپولیسی ها عازم تهران شدند.• چندی از بازیکنان تیم فوتبال پرسپولیس بعد از رسیدن به فرودگاه و با کسب اجازه از علی دایی به سمت شهر های خود رفتند تا از تعطیلی 2 روزه تمرینات استفاده لازم را ببرند و روز 9 شهریور 89 مستقیما به اردوی پرسپولیسی ها در مشهد ملحق شوند.• به دلیل اینکه پرواز سرخپوشان کمی با تاخیر انجام شد بازیکنان شام را در فرودگاه صرف کردند که البته نکته قابل توجه این بود که یکی از هواداران اهوازی پرسپولیسی ها را مهمان کرده بود.• طی مصاحبه ای که میثاق معمارزاده انجام داده بود، وی هیچگونه صحبتی با یحیوی نداشت. بطوری که قهر این 2 نفر کاملا مشهود بود و میثاق در صندلی آخر هواپیما در کنار خبرنگار 90 و لیدرهای باشگاه پرسپولیس نشسته بود.• هواداران فولاد که در فرودگاه بودند به مجید جلالی تبریک گفتند که توانست پرسپولیس صدر نشین را متوقف کند. چرا که جلالی توانست با تعدادی بازیکن جوان و با استفاده از امتیاز میزبانی کار بزرگی انجام دهد و در کنار یک بازی جوانمردانه صدرنشین لیگ را متوقف سازد.


نوشته شده توسط سوداوسارینا در Mon 30 Aug 2010

مصاحبه ی کامل ازمیثاق
گوشی من همیشه رو سای

بیوگرافی؟اسممو که بلدین؟؟متولد ۱۹ دی ۶۱.

کدوم بیمارستان دنیا اومدی؟چند شنبه؟  اسم بیمارستان یادم رفته!!روزشم باید از مامانم بپرسم یادم نیست.اگه بخواین میپرسم میگم...

اصالتن کجایی هستی؟ تهران

فوتبال رو از کجا شروع کردی؟ از زمینای خاکی

تو چه تیمایی بازی کردی؟ تلاش-آتش نشانی-بهمن-پیکان-سایپا-راه آهن-دوباره سایپا بعد پرسپولیس

اولین مربیت؟ آقای علی احمدی

اولین بازیت توی لیگ مقابل کدوم تیم بودی با چه تیمی؟ توی تیم سایپا بودم مقابل برق شیراز بازی کردم

شغل پدر و مادرت؟  مادرم خانه دار و پدرم بازنشسته هستن

همسر روشن فکر خوبه یا خوشگل؟ خنده...جفتش با هم

هنوز هم محله قدیمیتون(قصرالدشت)میری؟  نه!!وقت کنم میرم

هوادارات چطور میتونن باهات در ارتباط باشن؟ از طریق تلویزیون که بازیا رو نشون میده!!

ایمیل یا ایدی داری؟ داشتم ولی الان گرفتاری زیاد دارم سر نمیزنم

در پرسپولیس موندنی هستی؟ من دوست دارم که بمونم

اهل کمک به فقرا هستی؟ خدا میدونه چی بگم...

دوست داری چه موفقیت های دیگه ای در فوتبال به دست بیاری؟ دوست دارم توی فوتبال اروپا بازی کنم

به غیر از فوتبال راه درآمد دیگه ای هم داری؟ تلاش میکنیم حالا یه کارایی میکنیم.

به غیر از فوتبال چه ورزش دیگه ای رو دوست داری؟ همه ی ورزش ها رو دوست دارم ولی تنیس و بسکتبال رو خیلی دوست دارم

غیرتی هستی؟ واقعیتش نمیدونم...ولی آره هستم

هدفت در زندگی و ورزش چیه؟ هدفم توی زندگی شخصی هستش ولی توی فوتبال دوست دارم به تیم ملی برسم و در اروپا بازی کنم

پول دوستی؟ نه!!

بهترین وبدترین خصوصیات اخلاقیت از نظر خودت چیه؟ بدترینش اینه که با همه صادقانه رفتار کردم فکر کنم توی فوتبال نباید با همه صادقانه برخورد کرد و خصوصیت خوبم هم باید دیگران بگن ولی یکیش اینه که  همه ی چیزای خوب رو برای همه میخوام.

همسر غریبه خوبه یا آشنا؟ غریبه

بهترین سرگرمیت؟ سرگرمی زیادی ندارم .فیلم میبینم

بیشتر مامانی هستی یا بابایی؟ هر دوشون رو دوست دارم برام خیلی زحمت کشیدن

با سپهر رفت وآمد خانوادگی دارین؟ سپهر یکی از بهترین دوستای منه و با هم رفت و آمد داریم.سپهر یکی از با اخلاق ترین بازیکن هاست

اهل اس ام اس بازی هستی؟ تا جایی که کارم رو انجام بدم در موارد دیگه نه!!

بیشترین قبض موبایلی که پرداخت کردی چقدر بوده؟ خنده....۵۸۰ هزار تومن برای چند وقت پیش بود

اسم عطرت؟ عطر زیاد دارم.چنل دارم

راسته که شما گفتی فقط از آدمای قدبلند خوشت میاد؟ نه !!من از همه ی آدما خوشم میاد

اسم خواهر و برادرتون؟ اینو نپرسین

چرا همش یه مدل لباس و یه رنگ میپوشی؟ چه رنگی میپوشم؟

مشکی.مشکی آستین بلند-مشکی آستین کوتاه!!! نمیدونم شاید علاقه ی زیادی به رنگ مشکی دارم

خصوصیت دی ماهی ها چقدر در موردت صادقه؟ چی هست خصوصیت دی ماهی ها (خنده...) من نمیدونم

چرا مغرور هستی و توی مصاحبه با سکوی سرخ واقعیت ها رو مخفی نگه داشتی؟

اگه برخی از واقعیت ها رو بگی به ضررت تموم میشه.من شاید بعضی چیزا رو نگفته باشم ولی دروغ نگفتم.

مدل ماشینت چیه؟ من ماشین ندارم

چند تا خط موبایل داری؟ یه دونه

خطی برای هوادارات داری؟ من یه دونه خط دارم که اونم هوادارا زنگ میزنن زیاد ولی وقت نمیکنم جواب بدم

دوست دختر داری یا نه؟ خنده...بگذریم

هوادارا چقدر برات مهم هستند؟ هوادارا خیلی مهم هستند.شاید دلیل اصلی مهم و محبوب بودن پرسپولیس هوادارا باشن

پس به عشقه هوادارا اومدین پرسپولیس؟ شک نکنید به عشق هوادارا پیشنهاد های بهتر رو رد کردیم واومدیم پرسپولیس

نظرت درمورد هوادارای خانم چیه؟ هوادارای خانم هم بالاخره جزیی از هوادارای پرسپولیس هستن

چیکار کردی که هوادارا اینقدر دوست دارن؟ من کار خاصی نکردم هوادارا  به من لطف دارن

نماز میخونی؟چرا؟ بله!!چراشم که مشخصه این که نماز واجب دینه و هر کس که به دین اعتقاد داره باید به واجباتش عمل کنه!!

آدم به این خوش تیپی چرا زن نمیگیره؟ فرصتش پیش نیومده

تا به حال دلت شکسته؟ از چی دلم شکسته؟

دله دیگه میشکنه!!تا حال دل تو نشکسته؟ دلم که خیلی شکسته فکر کنم آدم هر چی صادقانه با دیگران رفتار میکنه بیشتر دلش میشکنه!!

هنر پیشه مورد علاقه ایرانی وخارجی؟ اکبر عبدی و مهران مدیری توی ایران و توی خانما نیکی کریمی و توی خارج زیاده یکیش راک.

چرا هر دفعه با یک ماشین دیده میشی ولی میگی ماشین ندارم؟ خوب ندارم دیگه!ماشینای دوستامه

آهنگ مورد علاقت؟ نمیتونم بگم

بگو دیگه!!!! ولش کن(خنده....)

چرا اینقدر خوشتیپ و خوشگلی؟ خنده....این دیگه سوال نیست که!!!من نیستم شما میگین!

نایک یا آدیداس؟ فکر کنم آدیداس قشنگ تره ولی کفشای من نایکه!

غذای مورد علاقه؟ من همه چی دوست دارم

یکیشو که زیاد دوست داری بگو..قرمه سبزی

از چه غذایی بدت میاد؟ از غذایی که پیاز  سرخ کرده درشت داشته باشه

دوران بچگی کجا زندگی میکردین؟ همون دورو  ورا !!

کجا؟؟؟ دورو ورای قصرالدشت

از چه تیم اروپایی خوشت میاد؟ اگه مورینیو بره رئال خوب رئال.

از کدوم شهر ایران واروپا خوشت میاد؟ توی ایران تهران رو دوست دارم  و اروپا همه شهراش که نرفتم ولی فکر کنم میلان

دوست داری طرفدارات بیشتر دختر باشن یا پسر؟ فرقی نمیکنه!!طرفدارا طرفدارن دیگه!

نظرت در رابطه با بوشهر؟ شهر خوبیه و مردمان خوبی داره ولی برای من خوش یمن نبود

بازیکن مورد علاقه ایرانی و خارجی؟ ایرانی:عابدزاده-علی دایی-خداداد عزیزی-علی کریمی

خارجی:مارادونا

بهترین دوستت توی پرسپولیس؟ من دوستای زیادی دارم ولی به سپهر حیدری و محمد پروین نزدیکترم

چرا این همه آدامس میخوری؟ دیگه نمیخورم(خنده..)

اسم آدامست چیه؟ five

چرا توی عکسات نمیخندی؟ از این به بعد میخندم(خنده...)

چرا جواب گوشیت رو نمیدی؟ گوشی من همیشه رو سایلنته چون زیاد دوست ندارم با موبایل حرف بزنم

میوه مورد علاقه؟ فکر کنم انگور سیاه

آدم احساسی هستی؟ زیاد

مدرک تحصیلیت ؟ تو کدوم دانشگاه؟ دانشجوی رشته ی تربیت بدنی در دانشگاه تهران مرکز

قبول داری موقع قهرمانی زیاد خوشحال به نظر نمیرسیدی؟ خوشحال نبودم؟؟من خیلی خوشحال بودم واسه قهرمانی پرسپولیس من همیشه خوشحال میشم

سربازی رفتی یا نه؟ تموم شده

تا حالا عاشق شدی؟ خنده.......بگذریم

بگین دیگه آقا میثاق!!! من نه نشدم!!

دوست داری هوادارا برات چه لقبی بدن؟ نمیدونم تا حالا بهش فکر نکردم

یکشو بگو تبلیغ کنیم رسانه ای بشه!!!! بچه ها توی تیم بهم میگن دست طلایی بقیه رو نمیدونم هر چی دوست دارن بگن(خنده...)

فیس بوک داری؟ نه ندارم.من اهل فیس بوک نیستم

تا به حال دختری بهت پیشنهاد ازدواج یا شماره داده؟  آره (خنده...)

توی اردوها با کی هم اتاقی بودی؟ سپهر حیدری

نظرت درمورد ورود خانم ها به استادیوم ها چیه؟ با جو الان فوتبال غیر ممکنه بیان ولی اگه اوضاع فرهنگی فوتبال ما تغییر کنه خانما بیان خیلی خوبه

یک خاطره از دوران تحصیلیت بگو؟ یه بار توی مسابقات استعدادهای درخشان که مسابقه ی علمی بود اول شدم فکر کنم دوره راهنمایی بودم

دماغتو کی عمل کردی؟ دماغمو ؟نه بابا!!!شکسته بود صافش کردم

بچه پسر دوست داری یا دختر؟ جفتش خوبه ولی بچه اول دختر بهتره(خنده...)

فصل جدید پیراهن بنفش و سفید دوباره میپوشی؟ اگه توی پرسپولیس باشم با بنفش شروع میکنم

یه مدت توی آلمان بودی تا چه حد آلمانی بلدی؟ آلمانی خیلی سخته!!بلد نیستم

موهاتو کدوم آرایشگاه کوتاه میکنی؟ یکی از دوستام کوتاه میکنه

شب ساعت چند میخوابی و صبح ساعت چند بیدار میشی؟ هر وقت خوابم بیاد میخوابم. صبحم بستگی به ساعت تمرین داره ۵/۸ -۵/۹

بهترین هدیه؟ سلامتی

رابطت با کریم وشیث چه طوریه؟ رابطم با هر دوشون عالیه.جفتشون هم همبازیای خوبی هستن و هم دوستای خوبی هستن

هوادارا شماره بدن میگیری؟ نمیتونم زنگ بزنم به کسی چون گرفتاری زیاد دارم

شماره بخوان میدی؟  من نمیتونم شماره بدم...

خواهرت رو بیشتر دوست داری یا برادرت رو؟ هر جفتشون

قیمت عینک آفتابیت؟ خنده... من به این سوالا جواب نمیدم نپرس.دوست ندارم جواب بدم

کوهنوردی میری؟ نه

شماره ی کفشت؟ ۴۶-۴۵.بستگی به کفشش داره

میدونستی اسمت توی قرآن و دعاها چند بار اومده؟ میدونم اسمم اومده چند بارش رو نمیدونم

دوران تحصیلی تقلب ازت گرفتن؟ از من؟نه!!زمانی که درس میخوندم شاگرد اول بودم دو ساله آخر هم که درسا به خاطر فوتبال سخت شد میخوندم

تا به حال شیشه ی خونه ی کسی رو شکوندی؟ نه!

زنگ خونه ها رو میزدی در بری؟ یه بار بچه بودم با دوستم داشتیم میرفتیم دوستم زنگ رو زد در رفت صاحبخونه فکر کرد من بودم

از چه حیوونی خوشت میاد؟ گربه

عصبانی بشی چیکار میکنی؟ کار خاصی نمیکنم سعی میکنم خودم رو آروم کنم

از معلمات کتک خوردی؟ یکی دو بار

از کدوم مرکز لباس میخری؟ من میرم خارج لباسام رو از اونجا میخرم

عشقی خرید میکنی یا با توجه به مد؟ هر چی قشنگ باشه میخرم ربطی به مد نداره

توی شوخی با جنبه ای؟ من با هرکسی شوخی نمیکنم ولی با کسایی که شوخی میکنم باجنبه ام

فوتبالیست نمیشدی چیکاره میشدی؟ شاید دکتر میشدم

اگه قرار باشه بری مکه و کربلا کدومش رو اول میری؟ پارسال خدا خواست مکه رو رفتم ولی اگه  بخوام از بین اینا یکی رو انتخاب کنم بازم مکه

دوست داشتی دختر باشی؟ تا حال بهش فکر نکردم

از پسر بودن راضی هستی؟پسر بودن خوبه؟ بد نیست خدا رو شکر

تو کارهای خونه کدوم برات از همه سخت تره؟ من کار خونه انجام نمیدم

روز مادر برای مادرت چی میخری؟ من هر دفعه یه چیز میخرم یادم نیست

بیشتر ماهواره میبینی یا تلویزیون؟ تلویزیون ما ماهوارست.بیشتر فیلم و سریال میبینم

تو کارهای خونه به مادرت کمک میکنی؟ نه

بیشتر از مادرت کتک خوردی یا پدرت؟ اهل زدن نبودن

وبلاگ هوادارات میری سر بزنی؟ نه وقت ندارم

میثاق رو برامون تعریف کن؟ چه سوالای سختی!!!صادقه بدشانس!

به هوادارات امضا میدی و عکس میندازی چه حسی داری؟ احساس خاصی ندارم خوشحال میشم

چیزی توی زندگیت هست که قصد پنهون کردنش رو داشته باشی؟ نمیدونم

موسیقی سنتی گوش میدی مثلا شجریان؟ زیاد نه.استاد شجریان یکی از بزرگترین خواننده ها و موسیقیدان های ایران هستند ولی زیاد گوش نمیدم.یه آهنگ پسرشون خونده دوست دارم اسمش دقیقا یادم نیست ولی خیلی خوبه خیلی اون آهنگشو قشنگ خونده گوش دادم

دوست داری توی کدوم تیم خارجی بازی کنی؟ رئال رو خیلی دوست دارم ومنچسترم دوست دارم

مارک ساعتت؟ ولش کن سوالای تجملاتی میپرسین!!!ساعت ندارم(خنده...)

الگوی ورزشیت؟  الگو از نظر فنیم اشمایکل و الگوی اخلاقیم جهان پهلوان تختی

اولین ماشینت چی بود؟ شولد

از بین گل هایی که خوردی کدومش بد بوده؟ بازی پرسپولیس با سایپا که توی سایپا بودم یه گل به خودمون زدم

تا کی فوتبال رو ادامه میدی؟ تا وقتی توان بدنی داشته باشم

به نظر خودت آدم خوبی هستی؟ نمیدونم دوستان باید بگن

چطور شد پرسپولیس اومدی؟ چون پرسپولیس رو دوست داشتم

اگه بخوای یه نفر رو از تیم اخراج کنی اون کیه؟ من در حدی نیستم که بخوام کسی رو اخراج کنم.همه بچه ها زحمت میکشن نمیتونم کسی رو اخراج کنم

چی زیاد ناراحتت میکنه؟ دورویی-دروغ خیلی ناراحت نمیشم

تو قدت بلنده یا حقیقی؟ نمیدونم برین اندازه بگیرین!!

قده شما چنده؟ ۱۹۴

پدربزرگ ومادربزرگت در قید حیات هستن؟ پدر مادرم و مادر پدرم  در قید حیات  هستن

رشته ی تحصیلی دوران دبیرستانت؟ تجربی

از بچگی پرسپولیس رو دوست داشتی؟ آره ازبچگی دوست داشتم

روزنامه میخونی؟ نه زیاد!!!

چرا با خبر نگار ها درگیری؟ فکر میکنم  هر کسی باید حد خودشو نگه داره!!خبرنگارا حد خودشونو نمیدونن و تو حریم  خصوصی دیگران دخالت میکنن که اصلا خوب نیست

آرزوی بچگیت؟ نمیدونم یادم نیست....آدم بشم

ترم چندی؟  ترمو ولش کن!!! خنده..... من همیشه غایبم

گروه خونیت چیه؟ ab مثبت

چقدر برای هوادارات ارزش قائلی؟ خیلی زیاد فکر کنم هوادارا رکن اصلی فوتبال هستن

پدر و مادرت فکر میکردن چی کاره بشی؟ اول میخواستن که من دکتر بشم ولی فکر کنم الان راضی باشن از اینکه فوتبالیست شدم!!!

دوست داری بازیگری رو تجربه کنی؟ نه!!بازیگر خوبی نیستم!!

سایت اختصاصی داری؟ ندارم

دربی امسال چه حسی داشتی؟ شب قبل از بازی رفت همه بچه ها میگفتن ما این بازی رو میبازیم چون شرایط خوبی نداشتیم ولی من گفتم نمیبازیم که رفتیم  بازی کردیم.خوب هم بازی کردیم و نباختیم

از کدوم رفتار هودارا ناراحت میشی؟ اینکه کم طاقت هستن و تا آخر بازی صبر نمیکنن تا

 بچه ها همه ی تلاششونو بکنن بعد اگه اعتراضی دارن بعد بازی بکنن

اهل کلاس گذاشتن برای فامیل هستی؟  نه

از چه جور آدمایی بدت میاد؟ دروغگو و ریا کار

چه کسی رو از همه بیشتر دوست داری؟  من همه رو دوست دارم 

تا به حال کسی ازت خواستگاری کرده؟چه جوابی دادی؟ خنده...جوابم منفیه

اسم دختر وپسر مورد علاقه؟ چی بگم؟

فکر کن بابا شدی میخوای برای بچت اسم انتخاب کنی!!! آهان!!اینجوری بپرس.چرا اونطوری میپرسی!! اسم دختر:شقایق اسم پسر:علی

از چه مارکی خوشت میاد؟ مارک باز نیستم

خودت رو شبیه کدوم میوه میدونی؟ تا حالا فکر نکردم بهش(خنده...)

از کدوم دروازه بان خوشت میاد؟ اشمایکل

طرفدار کدوم تیم ملی هستی؟ آرژانتین

به نظرت چند سال اختلاف سنی برای ازدواج خوبه؟ مهم دوست داشتن و تفاهمه این چیزا مهم نیست

از چه گلی خوشت میاد؟ یاس

با خانواده زندگی میکنی یا مجردی؟ با خانواده

نظرت در مورد پژمان منتظری چیه؟ خنده...پژمان بچه خوبیه از دوستای منه

دایی یا عمو شدی؟ نه

میدونی که نصف محبوبیتت به خاطر پرسپولیسه؟ شاید بیشتر

اسمت رو کی انتخاب کرده؟ پدرم

میدونی چرا؟ از توی قرآن انتخاب کرده

کاپ رو بالای سرت گرفتی چه حسی داشتی؟ حس خوبی داشتم چون زحماتی که میکشی آخر فصل مشخص میشه

دوست داشتی توی اون لحظه کی کنارت باشه؟ دوست داشتم  دوستام وخانوادم کنارم بودن

اگه یه عالمه پول داشتی چیکار میکردی؟ میدادم به اونایی که ندارن

بازم میرفتی دنبال فوتبال؟ ربطی نداره من فوتبال رو دوست دارم به خاطر پول نیومدم فوتبال زمانیکه من اومدم فوتبال اصلا پول توش نبود

اون کیفی که همیشه روی شونته توش چی میذاری؟ همیشه روی شونم کیف نیست!!وقتی کار دارم مدارکم رو میذارم توش

رابطت با خواهرت بهتره یا برادرت؟ با جفتشون

چقدر به خدا نزدیکی؟ نمیدونم سعی میکنم خیلی بیشتر از الان نزدیکتر بشم

از کدوم محله تهران خوشت میاد؟ خیابون آزادی

مجالس عزاداری هم میری؟ سعی میکنم.بعضی موقع ها .بستگی به شرایط داره

به دعا کردن اعتقاد داری؟ بله صد در صد

چقدر پرسپولیس رو دوست داری؟ خیلی زیاد

بیلیارد و پلی استیشن بازی میکنی؟ پلی استیشن رو بیشتر از بیلیارد بازی میکنم.

پلی استیشن  دوست دارم

کاسیاس یا والدس؟ کاسیاس بهتره

رونالدینیو یا  مسی؟ مسی

خواننده خارجی؟ مایکل جکسون

بارسا یا رئال؟ رئال

منچستر یا چلسی؟ چلسی

جام جهانی طرفدار کدوم تیمی؟ آرژانتین

توی خیابون ببیننت امضا بخوان میدی؟ بله

برای این کلمات از یک تا ده نمره بده:

چقدر مهربونی:۱۰      خوشگلی: صفر

خوش تیپی: ۷-۶            کلفتی صدات:اگه داد بزنم میره تا ۹ اگه زیاد داد نزنم تا ۵ میاد پایین

خجالتی هستی؟ زیاد نه

رتبه ی کنکورت؟ یادم نیست

پرسپولیس قهرمان نمیشد چیکار میکردی؟ تلاش میکردیم سال دیگه بشه

به نظرت کدوم بازیکن توی پرسپولیس آینده دار تره؟ دو-سه تا داریم ولی ما امسال پدیده ی جدیدی توی پرسپولیس نداشتیم

از القابی که به بازیکنا و مربیا دادن کدوم رو دوست داری؟ جادوگر

سقف آرزوهات کجاست؟ فوتبال اروپا

خودت رو چقدر دوست داری؟ اندازه ای که دیگران رو دوست دارم

شبی که قهرمان شدیم موقع خواب چه حسی داشتی؟ احساس خوبی داشتم و حس میکردم تلاش یک سال تیم به نتیجه رسیده

چرا اینقدر صبوری؟فکر نمیکنی زیادی صبور باشی ممکنه حقت خورده بشه؟ حقم زیاد خورده شده.به نظرم آدم باید حقش رو بگیره و خداست که حق آدم رو میده

آشپزی بلدی؟ ۴-۳ تا بلدم.ماکارونی و...

با نظمی یا شلخته؟ میانه

چی شد که تصمیم گرفتی دروازه بان بشی؟ توی مدرسه که بازی میکردم توی دروازه که بودم حس میکردم خیلی خوب کار میکنم این بود که رفتم طرف دروازه بانی 

مبلغ قراردادت؟ خنده...نمیدونم

به جز پرسپولیس به کدوم تیم فکر میکنی؟ جز پرسپولیس به تیمی فکر نمیکنم

وزنت چه قدره؟ ۹۳ کیلو

چه قدر مزاحم تلفنی داری؟ زیاد

غیر از ایران دوست داری کجا زندگی کنی؟ آمریکا

بهترین هدیه ای که گرفتی چی بوده و از کی گرفتی؟ نمیدونم من زیاد تو قید و بند بهترن و بدترین نیستم

بچه دوست داری؟ خیلی زیاد

حوصله ی سر و کله زدن با بچه ها رو داری؟ خیلی زیادتر

چرا قرارداد دو و سه ساله نمیبندی خیاله هوادارات راحت باشه؟ توی فوتبال ما مشکل زیاد داریم فکر کنم قرارداد۳-۲ ساله زیاد خوب نیست

توی پرسپولیس با کی رابطه خانوادگی داری؟ سپهر حیدری و محمد پروین

با نمک ترین بازیکن تیم؟ مجتبی زارع

شکمو ترین؟ مجتبی شیری

خسیس ترین؟ زیادن نمیتونم بگم

دست و دلباز ترین؟ خودمونیم دور هم(خنده..)بچه ها خوبن همشون دست و دلباز هستن

اگه عاشق کسی بشی و اون بهت بگه از فوتبال خداحافظی کن همچین کاری میکنی؟ بعید میدونم

مربی مورد علاقت؟ نمیدونم.نمیتونم اسمشون رو بگم

اهل مطالعه هستی؟ کم و بیش

آخرین فیلمی که دیدی؟ ۲۰۱۲

آخرین کتابی که خوندی؟ مذهبی بود اسمش رو نمیتونم بگم یادم نیست

دوست داری خواب کی رو ببینی؟ پیغمبر

پیشنهاد بازیگری بهت دادن؟ یکی دو بار

تو درسات تجدید می اوردی؟ نه

کدوم درس رو بیشتر دوست داری؟ درسایی که مربوط به رشته تجربی بودن مثل زیست

قیافت به کی رفته؟ به خودم

بهترین بازیت کی و مقابل کدوم تیم بود؟ مقابل استقلال زمانی که با سایپا قهرمان شدیم

اون ماشینی که باهاش رفتی کمیته انضباطی ماله خودته؟ نه ماله دوستامه

تیکه کلامت چیه؟ باریک الله

سرمایی هستی یا گرمایی؟ سرما رو بیشتر دوست دارم

دوست داری بچه هات دوقلو باشن؟ بد نیست

سالی نه میلیون لباس میخری؟ نه

کدوم مجری رو دوست داری؟ عادل فردوسی پور

ارتدنسی کردی تا حالا؟ نه

بیرون چه غذاهایی میخوری؟ ساندویچ و...

وقتی دلت تنگ بشه به کی زنگ میزنی؟  به اون کسی که دلم تنگ شده(خنده....)من دوست ندارم به کسی زنگ بزنم دوست دارم توی خلوت خودم بمونم به اون چیزی که توی دلمه فکر کنم

فتو امان واسه عکس انداختن دعوتت کرده؟ آره ولی نرفتم

تصادف کردی تا به حال؟ نه!رانندگیم حرف نداره

غیبت میکنی؟ نمیشه گفت غیبت ولی انتقاد میکنم نمیدونم غیبته یا نه 

تو خیابون یکی بهت بگه جیگرتو چی بهش میگی؟میگم مرسی

تلخ ترین وشیرین ترین خاطره زندگیت؟ شیرین ترین:روزی که خواهرم به دنیا اومد

تلخ ترین:روزی که آدم عزیزاش رو از دست بده

به غیر از ورزش عاشق چه زنگی بودی؟ زنگی که معلما نمیومدن(خنده...)

میبخشی یا انتقام میگیری؟ سعی میکنم ببخشم

بهترین ملاقات زندگیت؟ فکر کنم حضورم توی کعبه بود

یه آرزو؟ همه ی مردم به تمکن مالی برسن و وضعشون خوب بشه

یه دعا؟ دعا میکنم که شعور همه مون بالا بره

بهترین چیز برای یادگاری؟ اخلاق خوب

بهترین سفری که کردی؟ مکه

تا به حال کارت قرمز گرفتی؟ یه بار بعد بازی.بازیه پرسپولیس با سایپا بود که توی سایپا بودم .دقیقه ۹۴ اعتراض کردم داور تحت تاثیر جو ورزشگاه به من کارت قرمز داد.

شهرت یا محبوبیت؟ محبوبیت

رفاقت یا رقابت؟ بستگی به طرف مقابل داره

چرا تند تند مصدوم میشی؟ من با جون و دل تمرین میکنم و مصدوم میشم خیلی ها این کار رو نمیکنن

راسته که توی رختکن خداحافظی کردی؟ خداحافظی نکردم!!!با بچه ها خداحافظی کردم چون داشتیم میرفتیم تعطیلات و اگه برگردم خیلی از بچه ها توی تیم نباشن و اگه برنگشتم شما اسمش رو بزار خداحافظی

اهل سیاست هستی؟ من از سیاست بدم میاد

ولخرج ترین بازیکن کیه؟ نمیدونم

باز به تیم ملی فکر میکنی؟ دوست ندارم ذخیره باشم(خنده...)

اسم بلوتوثت چیه؟ میثی

اسم شامپوت چیه؟ همه چی میزنم

یه جمله تقدیم به هوادارا : عاشق همشونم

به آقا میثاق گفتیم یه بیت شعر بگه که در پایان این جمله ی زیبا رو از دکتر شریعتی گفتن:

مرا کسی نساخت خدا ساخت.که من کسی نداشتم کسم خدا بود.کس بی کسان.

تک کلمه ای:

حاج حبیب: مدیر موفق                             محمود خوردبین: سرپرست محبوب

حسین عبدی: جنتل من                             علی دایی: اسطوره فوتبال

یحیوی: نظری ندارم                                   عابدزاده: دوست خیلی خوب

کریم باقری: سالار                                     معمارزاده: دروازه بان

شیث: سیاست مدار                                   خلیلی: دوست قدیمی                              

 سپهر: دوست خوبمه                                  جلال اکبری: دوست خوبم                                

مجتبی زارع: فراری چپ                             شکوری: بد شانس

هوار: فوتبالیست خوب                                 علیرضا محمد: استرس

مازیار زارع: شوت زن خوب                            برادران شیری: فوتبالیست های با اخلاق

میثم بائو: کاکول                                            محمد پروین: پسر            

بادامکی: فوق العادست                               باقریها: هیجان

عمران زاده: عامل مصدومیت                       هدایتی: نمیدونم

برهانی: فشفشه                                          کاظم برجلو: پرنده

علی کریمی: جادوگر                                      طالب لو: رقیب سنتی

ناییجی: پسر خوبیه                                        فردوسی پور: مجری قوی-گزارشگر خوب

عباس اسماعیل بیگی: لیدر اول باشگاه             قطبی: مربی خوبیه 

رحمتی: دروازه بان بزرگ                                    میثاق: با حال

سلطان: علی پروین                                           پرسپولیس:محبوب قلبها

دروازه بانی: سخت ترین پست                             تیم ملی: روزگار خوبی نداره

مادر: عشق                                                        پدر: فداکار

قرمز: بهترین رنگ                                              تبسم: بهتر ازلبخند                                      

مرگ: برای آدمای خوب خوبه                             شب: بهتر از روز                         

سکوت:خیلی وقتا خوبه                                      زندگی: سخته

تنهایی: خوب نیست                                            مشکی: رنگ مورد علاقه ام

کرج: شهر خوبیه                                               استیل آذین: تیم خوبیه

سپاهان: تیم پر درآمد                                          قرآن: بهترین کلام                                       

برادر: پشتیبان                                                    عشق: بهترین چیز

همسر: خوبش خوبه                                            مکه: زیباترین جای دنیا

قهرمانی: خیلی خوبه                                           برنامه نود: منتقد قوی

خنده: به جاش خوبه                                             گریه: اونم به جاش خوبه

بچه: هدیه خداوند                                                  ایران: دوست دارم بیشتر پیشرفت کنه

استقلال: تیم بزرگ                                                 اینتر: قهرمان شایسته

امام حسین: ایثار                                                   حضرت ابوالفضل: از خود گذشته

تمدید قرارداد با پرسپولیس: سعی میکنم انجام شه         دعا: موثر

تیپ: گلر خوش تیپ خوبه                                          دخترها: کلا زن موجود بزرگیه

مادر زن: ندارم                                                           فصل: پاییز

ماه: دی                                                                    19 دی: روز تولدم

مردان پرسپولیس: با حاله                                      زن ذلیل: خوب نیست                           

جراحی بینی:خوب نیست                                        مجردی: بد نیست

دربی: بهترین بازیه فصل                                           موبایل: وسیله ی خوبیه

طاقت: هر کسی نداره                                             چهار تفنگدار: نمیدونم چیه               

 خواب: اندازش خوبه                         

رفتن از پرسپولیس: دوست ندارم                               

خونه ی مادر بزرگ: فیلم بود             

متاهل: نمیدونم نشدم هنوز                                          

لنته چون زیاد دوست

علیرضا حقیقی: !!!

مورینیو: بهترین مربی

 

 


نوشته شده توسط سوداوسارینا در Sun 29 Aug 2010

حضورمیثاق معمارزاده در برنامه90
میثاق در۹۰


نوشته شده توسط سوداوسارینا در Sat 28 Aug 2010

میثاق وسال نو
اینم میثاق جوووووووووون.......


نوشته شده توسط سوداوسارینا در Sat 28 Aug 2010

عکس ازسپهر
اینم عکس سپهرزمان وینگادا....

چقدبنفش بهش میاد.....

 .


نوشته شده توسط سوداوسارینا در Sat 28 Aug 2010

سپهرومامانش
اینم یه عکس ازسپهربامامانش....

خیلی باحاله مگه نه؟؟؟؟؟


نوشته شده توسط سوداوسارینا در Sat 28 Aug 2010

سپهر

نوشته شده توسط سوداوسارینا در Sat 28 Aug 2010

عکسهایی ازمیثاق جوووون

نوشته شده توسط سوداوسارینا در Sat 28 Aug 2010


نوشته شده توسط سوداوسارینا در Sat 28 Aug 2010

همه چیزدرموردسپهرحیدری

بیوگرافی؟من در ۲۹ خرداد سال ۱۳۵۹ در یک خانواده ی هفت نفره در شهر اصفهان

بدنیا آمدم.یک برادر بزرگتر از خودم دارم به نام ساشا که سرمربی تیم پاس اصفهان بود

والان بعداز گذراندن کلاس B مربیگیری ، دارای مدرک A آسیا در حد لیگ یک ایران

هست.سه خواهر کوچکتر از خودم دارم هر سه تحصیل کرده!

یکی از خواهرانم پزشکی ،دیگری فوق لیسانس پرستاری و خواهر کوچکم مهندس صنایع

است و عضو تیم والیبال بانوان ذوب آهن.

کدوم منطقه ی اصفهان و کدوم بیمارستان به دنیا اومدی؟ منطقه ی یک اصفهان و

بیمارستان ابن سینا

ساعتش یادته؟ ۴صبح

قد و وزنت؟ قدم ۱۸۸  و وزنم ۸۴ کیلو

از نظر اخلاقی به مادرت رفتی یا پدرت؟ به هردوتاشون

از پدر و مادرت بگو؟ پدرم سیاوش حیدری پیش از انقلاب در جام تخت جمشید

عضو تیم ذوب اهن بود و در خط حمله بازی میکرد و آقای گل

پس از انقلاب هم در مقطعی سرمربی ذوب آهن بود

و در سال های ۵۳-۵۲ سابقه ی دعوت شدن به تیم ملی را دارند

مادرم هم بازنشته ی ارتش هستش و پیش از انقلاب عضو تیم ملی والیبال بانوان ایران بود.

برادرو خواهرتون ازدواج کردن؟ خیر

توی کدوم دانشگاه و چه رشته ای درس میخونی؟  شهرک غرب دانشگاه ایران زمین

و در رشته ی مهندس مکانیک

مهندسی مکانیک در چه گرایشی؟ ساخت و تولید

چند ترمه درستو تموم کردی؟ من ۸ ترمه میتونستم تموم کنم ولی به خاطر سربازی

طولش دادم

دوست داری تا مقطع دکترا ادامه بدی؟ اگه خدا بخواهد بله

اسمت رو کی انتخاب کرده؟ پدرو مادرم که اول دوست داشتن اسم من یاشار باشه

که گویا قبول نکردن و در آخر نام سپهر رو انتخاب کردند.

اولین مربیت؟ جمشید رشیدی و پدرم سیاوش حیدری

اولین تیمت؟ ذوب آهن

چرا همیشه شماره ی ۳ میپوشی؟ خودم که دوست داشتم ۱۳ بپوشم به خاطر

نیستا ولی شماره ی ۳ رو به نیت امام حسین انتخاب کردم

تا چند سالگی فوتبال رو ادامه میدی؟ تا وقتی که بتونم و خدا بخواهد

شغل دیگه ای به غیر فوتبال داری؟ نه ولی دوست دارم استاد دانشگاه بشم

به غیر از پرسپولیس دوست داری توی کدوم تیم بازی کنی؟توی ایران هیچ تیمی

به غیر از تیم پرسپولیس از چه تیم دیگه ای خوشت میاد؟

اول پرسپولیس دوم پرسپولیس سوم ذوب آهن

 

از تیم های اماراتی پیشنهاد داشته باشی میری؟ سال قبل پیشنهاد داشتم

ولی چون با پرسپولیس قرداد داشتم نرفتم!!

تا حالا به خاطر درگیری از بازی اخراج شدی؟ به خاطر درگیری نه ولی به خاطر اعتراض

 اخراج شدم

الگوی ورزشیت کیه؟ علی دایی که هم توی تحصیل و هم فوتبال موفق بوده

همیشه رابطش با خدا بوده و وقتی میبینم یه ذره راه اونا رو اومدم خیلی خوشحالم.

الگوی غیر ورزشی؟ پدر ومادرم

فکر میکنی غیر از دفاع میتونی توی پست دیگه ای بازی کنی؟

من قبلا تیم نوجوانان که بودم مهاجم بودم و آقای گل هم شدم

پرویز ابوطالب به من گفتن که اگه توی پست دفاع بازی کنی موفق تر

میشی و میتونی تیم ملی هم بازی کنی

بهترین مربی توی ایران؟ مربی خوب زیاد داریم

نظرت در مورد دعوت نشدنت به تیم ملی؟ والا عادت کردم حقم خورده بشه

تو تیم ملی وعادت کردم دعا کنم برای موفقیت تیم ملی.

مادرم هم بازنشته ی ارتش هستش و پیش از انقلاب عضو تیم ملی والیبال بانوان ایران بود.

خصوصیات همسر آیندت؟ اول اینکه نجیب باشه-با اصل و نسب باشه

زیبا باشه-تفاهم اخلاقی داشته باشیم-تحصیلات بالایی هم داشته باشه

دوست داری همسرت چه رشته ای خونده باشه؟ رشته ی فنی یا مهندس ،دکترا

توی تهران تنها زندگی میکنی؟ نه با مادرم زندگی میکنم وگاهی اوقات خواهرهام،برادرم

و پدرم هم میان بهم سر میزنن.خیلی کم میشه که تنها باشم

چون خانواده ی من ورزشی هستن هیچ وقت متو تنها نمیزارن و روی تغذیه ی

من حساسن ومن دست تک تک شونو میبوسم.

خونت اجارس یا شخصیه؟ اجاره ای

کدوم محله ی تهران زندگی میکنی؟ سعادت آباد

کی رو بیشتر از همه دوست داری؟ خانوادمو

تعطیلات کجا رفتی؟ ترکیه،ما جایی رفتیم که ریلکس باشیم و استراحت کنیم

و چندمدت حرف از فوتبال نباشه که تقریبا نزدیک یونان رفتم

 دقیقا دوتا خانواده پرسپولیسی تیر بودن و از صبح تا شب

پرسپولیس رو تشویق میکردن واصلا نتونستیم استراحت کنیم.باعث افتخار بود.

توی جام جهانی طرفدار کدوم تیمی؟ آرژانتین

به نظرت کدوم تیم اول میشه؟ آرژانتین یا آلمان

وقتی گل دقیقه ی ۹۶ رو به سپاهان زدی چه احساسی داشتی؟

خیلی خوشحال بودم اصلا قابل وصف نیست ولی وقتی گل را که زدم

سرو صدای هواداران را نمیشنیدم و تنها در گوشه ی چشمم یک سری رنگ

قرمز می دیدم که تماشاگران بودند بعد سیصد نفر ریختند سرم که نفسم در نمی آمد

و خوشحال بودم که باعث خوشحالی این همه جمعیت شده ام.

بعد از گل قهرمانی برخورد مردم اصفهان باهات چه طور بود؟

مردمان اصفهان همه آدم های بافرهنگی هستن ولی تعدادی ناراحت بودن

ومشکلاتی برام ایجاد کردن به خصوص خانوادم که الانم هستش

از این گلی که من زدم و الان هم وقتی میبینن از دستم ناراحت هستن

راسته که توی بازی با سپاهان با هادی عقیلی درگیر شدید؟ نه

چه حسی داری وقتی میبینی که حماسه ساز اصلی ۹۶ رویایی شدی؟

باور کنید یک معجزه بود که اون روز اتفاق افتاد و گفتن این حس اصلا

قابل وصف نیست.ولی مردم خیلی به من لطف داشتند.باورتون نمیشه من و مادرم رفتیم

 مشهد نمیدونید مردم توی خیابون امام رضا چه کارا که نمیکردند.وقتی برای زیارت رفتم

هشون کمکم میکردن تا به ضریح برسم .مادرم اصلا باورش نمیشد.اینها  هیچ جای

 دنیا اتفاق نمیفته!هر چی از اون موقع بیشتر میگذره بیشتر به این معجزه پی میبرم

چرا همه بهت میگن خسیس؟

چون من اصفهانی هستم به من میگن ولی بدونید من خیلی آدم دست و دلبازی هستم

ایکس لارژم و اونایی که میگن من خسیسم میخوان منو اذیت کنن در صورتی که

شاید از من به اونها چیزی رسیده باشه ولی از اون ها حتی به انداره ی یک ادامس

هم به من چیزی نرسیده.

آشپزی بلدی؟ بله برنج بلدم

کارای خونت رو خودت انجام میدی یا کارگر داری؟ از اونجا که من خیلی حساسم به

تمیزی  همه رو خودم انجام میدم

کدوم تیم و بازیکن خارجی رو دوست داری؟ تیم رئال مادرید و بازیکن الکساندر نستا

بازیکن ایرانی مورد علاقه؟ کریم باقری

رابطتت با محسن و شیث و کریم چطوریه؟ من روابط عمومیم خوبه وبا همه خوبم

دوست صمیمی فوتبالی و غیر فوتبالیت؟ فوتبالی فرزاد آشوبی و میثاق معمارزاده

غیر فوتبالی امین رستمی(خواننده)

چرا رابطتت با بازیکن های خارجی اینقد خوبه؟

فکر کنم به خاطر اینه که زبان انگلیسی بلدم ،فوق العاده نیست

ولی یه چیزایی بلدم من به اونا اصفهانی یاد میدم اونا هم به من زبانشونو یاد میدن

خوش تیپ ترین بازیکن تیم؟ اول خودم بعد از من اشپیتیم

کمترین نمره ی دوران مدرسه؟ ۱۰

چرا اینقد مهربونی؟ خدا منو خوش قلب آفریده (خنده...)چون خردادی هستم

اگه یه دختر داشته باشی به پسری مثل سپهر میدی؟ شک نکن حتما دخترم رو میدادم

 سپهر پسر صاف و ساده ایه هیچی توی دلش نیست.نه این که بخوام از خودم تعریف کنم

ولی من یه اخلاق خوبی دارم که خدا همیشه به خاطر این اخلاقم

 کمکم کرده اینکه بد هیچ کس رو نمیخوام

 مدل ماشینت؟ سانتافه مشکی

 

مارک عینک دودیت و قیمتش؟ مارک پلیس و حدود ۲۰۰هزار تومن

 

این عکسش هم زمانی بود که رفته بودم پیشش سر تمرین

 

مدل گوشیت؟ نوکیE۷۲

اسم بلوتوثت؟ سپهر۹۶

بیشترین قبض موبایلی که پرداخت کردی؟بیشترینش ۳۰۰هزار بوده ولی

 رنجش ۱۰۰هزارتومنه

تیکه کلامت؟ باریک ا...

بهترین اتفاقی که در سال ۸۸ داشتی؟شکسته شدن طلسم دربی بود

نظرت در مورد هوادارای خانم و ورود آنها به استادیوم چیه؟

حتما باید هرچه سریعتر اتفاق بیافته و اگه توجه کرده باشید الان تعداد هوادارای خانم

بیشتر از آقابان شده!!

بهترین بازیکن پرسپولیس؟ بدون شک کریم باقری

کی رو بیشتر دوست داری؟ همه رو دوست دارم ولی بیشتر خانوادمو

با میثاق رابطه ی خانوادگی داری؟ رابطه خانوادگی نداریم ولی رفاقتمون شدیده

 

فوتبالیست نمیشدی چکاره میشدی؟ استاد دانشگاه

شب کی میخوابی و بیدار میشی؟ سعی میکنم ۱۲ بخوابم و صبح اگه تمرین داشتیم

۷-۸بیدار میشم و اگه تمرین نبود تا ۱۲-۱ میخوابم.

دست و دلبازترین بازیکن تیم؟ خودم و مهدی شیری و کریم باقری

چندتا خط موبایل داری؟ یکی

مزاحم تلفنی هم داری؟ زیاد

عطر چی میزنی؟ دیزل اسپورت

کدوم شهر ایران رو بیشتر دوست داری؟ شهر مقدس اصفهان-تهرانم دوست دارم

شیراز و مشهد رو هم به خاطر امام رضا دوست دارم

از چه گلی خوشت میاد؟ یاس

غذای مورد علاقت؟ همه ی غذاهایی که مادرم درست میکنه رو دوست دارم ولی چلو مرغی که مادرم میپزه توی ایران تکه.

از چه غذایی بدت میاد؟ اسفناج

میوه ی مورد علاقه؟ کیوی

بازیگر مرد و زن ایرانی مورد علاقت؟ از بازی های رضا عطاران و علی صادقی

و جواد رضویان خوشم میاد ولی حیف که جواد استقلالیه!!

بازیگر زن هم خانم نیکی کریمی که یکی از طرفداران تیر پرسپولیس هم هستش.

آخرین فیلمی که در سینما دیدی؟ نیش زنبور

اسم دختر و پسر چی دوست داری؟ پسر عرشیا و دختر آرشیدا

دوست داری بچه اول پسر باشه یا دختر؟ مهم اینه که سالم باشه ،بخدا دوست دارم

فقط سالم باشن فرقی نمیکنه ولی دوست دارم یک پسر داشته باشم که هرچه

سریعتر توپ رو بندازم جلوش و اوت انداختن بهش یاد بدم.

کلا از بچه خوشت میاد؟ ۱۰۰درصد شک نکنید

تا حالا عاشق شدی؟ به معنای واقعی ۱۰۰درصد نه

اگه ۱۰۰درصد عاشق بشم  مطمئن باشید عروسی میکنم

از چه رنگی خوشت میاد؟ قرمز و سفید

خواننده ی مورد علاقه؟ امین رستمی و در سنتی هم افتخاری و اصفهانی

محبوبیت خوبه یا مشهور شدن؟ هردوتاش خوبه مهم اینه آدم جنبشو داشته باشه

آرزوی کودکیت؟ آرزو داشتم یه روز یه فوتبالیست بزرگ بشم وخدا کمکم کنه که

اینقدی بزرگ بشم که بتونم به دیگرون کمک کنم.

از معلمات کتک خوردی؟ یک بار از ناظم مون کتک خوردم که اومدم فردین بازی دربیارم

من نماینده ی کلاس بودم و توی کلاس نبودم و بچه ها شلوغ میکردن

که ناظم اومد و گفت کتک نمیزنم کی شلوغ میکرد؟ منم جلوی بچه ها خواستم

 بامعرفت بازی در بیارم گفتم من بودم که اینقد منو کتک زد و از انضباطم

کم شد و فردای اون روز هم پدر و مادرم رو خواست که بیان مدرسه.

اسم فیلمی که توش بازی کردی؟ "نازنین مادر من"

فیلمی بود که من در ۶سالگی بازی کردم

دوست داری بازیگری رو دوباره تجربه کنی؟ نه اصلا همین بتونم درسمو بخونم

واسه خودش کلیه

زود عصبانی میشی یا دیر؟ سعی میکنم دیر عصبانی بشم ولی اگه بشم

بدجور عصبانی میشم

بهترین هدیه؟ هدیه ای که همیشه از پدر و مادرم میگیرم چون مایه ی برکته

بهترین ملاقات زندگیت؟ با آقای کاشانی بود که اومدم پرسپولیس

اهل مطالعه هستی؟ مطالعه ی درسی خیلی وقت ندارم برای مطالعه ی غیردرسی

روزنامه میخونی؟ ورزشی زیاد

روی خط سرخ هواداران رو چی؟ اول این قسمت رو میخونم و بعد مطالب های دیگه رو.

تا حالا تصادف کردی؟ تا چند سال پیش خوراکم این بود که جلوم میزدن رو ترمز

ماشینایی که خانوم بودن که ۵ بار این اتفاق برام افتاد و هر دفعه هم من مقصر میشدم

جون من از عقب میزدم و تند تند کاپوت ماشینم رو عوض میکردم ولی خدا رو شکر گوش

شیطون کر چند سالیه دیگه خانمی جلوم محکم نمیزنه روی ترمز!!!

اوقات فراغت چیکار میکنی؟ من بولینگ بازی میکنم یا میرم اینترنت!!

 

توی زندگی مدیون کی هستی؟ خدا و پدر و مادرم

تا حالا کسی دلت رو شکسته؟ بله تا دلت بخواد

توی لباس خریدن اهل مارک و مد هستی؟ چیزای تک میپوشم و دنبال مد نیستم

دوست دارم چیزایی بپوشم که تک باشه

 

آخرین باری که از ته دل گریه کردی؟ بازی با شاهین بوشهر بود که ۴تا گل

خوردیم وقبلش هم بازی با الغرافه بود

ماهواره میبینی؟ نه زیاد، به تلوزیونشم نمیتونم زیاد نگاه کنم مگه فیلمای طنز

فیلم بخوام ببینم میرم سینما

اهل زیارتگاه و امام زاده رفتن هستی؟ من همیشه اگه یه هفته نرم امامزاده

صالح انگار یه چیز گم کردم!!

 

از پدربزرگات و مادربزرگات در قید حیات هستن؟ مادر مادرم الان زنده هستن

جشن قهرمانی میری؟با کی میری؟ مگه میشه نرفت،با خانواده دعوت شدیم میرم

هوادارات چطور میتونن باهات در ارتباط باشن؟ از طریق ایمیلم

sepehr_hy@yahoo.com

سقف ارزوهات؟ توی زندگی سقف آرزوهام اینه هیچ نیازمندی توی دنیا نباشه

یک دعا؟ تمام مریضان شفا پیدا کنند

یک بیت شعر؟  پرسپولیس قهرمان میشه  خدا میدونه که حقشه

امسال هم به لطف یزدان و بچه ها      بازم پرسپولیس قهرمان میشه

یک جمله تقدیم به هواداران؟  از ته ته دلم  و قلبم واقعا دوسشون دارم

اولین کلمه ای که به ذهنت میرسه:

خدا: یار همیشگی                             مکه: نزدیک ترین نقطه رسیدن به خدا

 قرآن: آرامش بخش دلها                        مادر: دلسوز همیشگی

پدر و مادر: دلسوزان واقعی                    همسر:همراه همیشگی

دانشگاه: محل ارتقا دانش                     اصفهان: شهر زیبا و با فرهنگ

قم: شهر زیارتی                                   جمکران: محل دعا برای ظهور آقا                

دقیقه ی ۹۶: یکی از معجزه های خدا    پرسپولیس: عشق جاویدان

شیش تایی ها: نتیجه ی جبران نشدنی  تیم ملی: نهایت آرزوی هر بازیکن  

                       برنامه نود: خیلی به گردن فوتبال حق داره       

عشق: واقعیش سخت پیدا میشه             خسیس: توی اصفهان نداریم  

جراحی بینی: دست بردن توی حکمت خدا  ازدواج: سنت حسنه ی مسلمان ها

نیمکت: خیلی دردناکه                              زن ذلیل:زیاد داریم

مجردی: تا یه اندازه ای خوبه                   موبایل: سرطان زا

تنهایی: یه وقتایی خوبه یه وقتایی بد      شکست: پل پیروزی

استقلال: رقیب همیشه بزرگ                 دربی: حساس ترین بازی فصل

آقای کاشانی: مدیر محبوب                     محمود خوردبین: بهترین بازیکن تاریخ پرسپولیس

علی پروین: اسطوره ی فراموش نشدنی  حسین عبدی: یکی از با دانش ترین مربیان ایران                                              

قطبی: مربی با کلاس و با دانش              کریم باقری: اسطوره ی تمام نشدنی             

محسن خلیلی: رفت و برگشت                اشپیتیم آرفی:  عشقه عکس 

هوار محمد: بی نظم                               بادامکی: عاشق واقعی                  

میثم بائو: آخر استرس                            برادران شیری: یکی خسیس یکی لارژ

نبی باقریها: اسطوره ی زیبایی                 مجتبی زارع: فراری تیپ صفر

میثاق: همیشه ناراضی و غرغرو            حقیقی: عشقه شهرت

شیث رضایی: شیطون ترین بازیکن دنیا     شکوری:سر زبون دار

علیرضا محمد: اسطوره ی راست ایران   توره: بی معرفت ترین بازیکن ایران

تورس: یه ساله تو  افته                        کاکا: با نمک ترین بازیکن دنیا


نوشته شده توسط سوداوسارینا در Fri 27 Aug 2010

هفته هفتم لیگ برتر

فولادخوزستان پرسپولیس

تاریخ :شنبه 6 شهریور 1389
ساعت : 30 : 21
ورزشگاه : تختی - اهواز
داور : نامعلوم

نوشته شده توسط سوداوسارینا در Wed 25 Aug 2010

مطالب پیشین

Powered By blogfa.com Copyright © 2009 by sepehr3misaq1
This Themplate By Theme-Designer.Com

.:: Menu ::.

صفحه ی نخست
پست الکترونیک

آرشیو مطالب
عناوین مطالب وبلاگ
لينك rss
طراح قالب

.:: About ::.

ماسوداوسارینابرای پرسپولیس جونمونم میدیم...شماچطور؟؟؟؟؟

.:: Links ::.

حرفه ای ترین قالب هاي وبلاگ
میثاق معمارزاده(مینوجون)
میثاق معمارزاده
فقط میثاق(شنل قرمزی)
عشق ماپرسپولیس(هانیه جون)
سمیراجون
عاشقان شیث
مهساومیثاق بین المللی
هواداران علیرضا-میثاق(مریم جون)
گلرهای جوان پرسپولیس
میثاق سلطان عشقه(شکیبا)
عشق فقط میثاق (عاطفه)
میثاق معمارزاده(فائزه)
محفل رازها(کوروش)
اطلاعات عمومی ودانستنی ها(سامان)
سرخابی ها(ترنم)
عاشقان علیرضاحقیقی
والپیپرهای میثاق معمارزاده
مانلی وعشق سرخ
میثاق معمارزاده
عکس های شخصی بازیکنان پرسپولیس(آقامرتضی)
کلیپ 20
sms جک باحال (امین)
جنجالی موزیک(نازنین)
ازهمه چیزوهمه جا(پرستوجون)
سایت فرانک لمپارد
سایت دیدیر دروگبا
سایت جوکول
سایت باشگاه چلسی
وبلاگ دیگر چلسی(ابی پوشان لندن)
سایت هواداران رئال در ایران
وبلاگ هواداران رئال مادرید
میم مثل میثاق(ساراجون)
فوتبال جهانی(شروین)
شهرسرگرمی ودانلود(اقامحسن)
ازشیرمرغ تاجون آدمیزاد(اقامحسن)
باحال(مهدی)
روزنویسهای یک البالوی کرم خورده(شکوفه)
سایت رسمی باشگاه پرسپولیس
سایت رسمی باشگاه فولاد
اجناس شگفت انگیز وارزان

.:: Others ::..:: Archive ::.

7/23/2013 - 8/22/2013
6/21/2012 - 7/21/2012
9/23/2010 - 10/22/2010
8/23/2010 - 9/22/2010